Dôležité Informácie

Odobierka 15:00 – Prešovňa, hotel Sebastian, Modra

Pri odobierke by mali byť prítomní rodičia nevesty, rodičia a krstní rodičia ženícha, samozrejme ženích, nevesta a starejší. Ostatní rodinní príbuzní sa môžu zúčastniť odobierky s prihliadnutím na kapacitu miesta ;-).

Sobáš  16:30 – Modrý kostolík, Bratislava

Pred sobášom by sa mali hostia zhromaždiť v kostole. Po pravej strane smerom k oltáru, by mala zaujať miesto rodina a svadobní hostia zo ženíchovej strany. Po ľavej strane smerom k oltáru, by mala zaujať miesto rodina a svadobní hostia nevesty.

Svedkovia budú sedieť vpredu po stranách (tzv. nultá lavica) hneď za ženíchom a nevestou. Po pravej strane smerom k oltáru sedí svedok ženícha a po ľavej strane smerom k oltáru sedí svedok nevesty.

Po sobáši môžu prebehnúť gratulácie a spoločná fotografia pred Modrým kostolíkom a presun svadobných hostí do hotela Sebastian v Modre.

Svadobná hostina 18:00 – Veľká sála, hotel Sebastian, Modra – na počúvanie a do tanca hrá kapela Swing Gang

Príchod do hotela Sebastian sa uskutoční cez nádvorie hotela, kde prebehne privítanie zo strany hotela, novomanželský prípitok a nejaké tie zvyky ;-).

Nasleduje slávnostný prípitok, večera, úvodný tanec novomanželov a rodičovský tanec. Už teraz vopred vyzývame svadobných hostí, aby sa pridali a nehanbili sa tancovať.

Svadobná veselica 21:00 – Veľká sála, hotel Sebastian, Modra – do tanca a do spevu hrá ľudová hudba Andreja Záhorca

Príchod ďalších hostí do hotela Sebastian, pričom bude pokračovať bujará zábava. Počas programu prosíme svadobných hostí o spoluprácu a aktívne zapájanie sa.

Čepčenie a Nevestovský tanec  23:00 – Veľká sála, hotel Sebastian, Modra

Svadobní hostia, ktorí sa budú chcieť zúčastniť nevestovského tanca, budú musieť obetovať nejaký ten peniažtek za to, že si budú môcť zatancovať už s vydatou ženou ;-).

(Po)Voľná zábava 00:30 – Veľká sála, hotel Sebastian, Modra

Bujará zábava bude pokračovať až do skorých ranných hodín.

 

Doprava z Bratislavy do Modry a z Modry do Bratislavy bude pre svadobných hostí zabezpečená. V prípade záujmu sa môžete obrátiť na nášho Starejšieho.

Pre všetkých svadobných hostí bude k dispozícii aj foto/video kútik, takže nechajte voľnosť svojej fantázií a usmejte sa do objektívu ;-).

Taktiež Vás chceme poprosiť, aby ste nezabudli na našu knihu Hostí a nechali nám na pamiatku nejaký odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *